جارو رباتیک یا جارو شارژی بخریم؟ + معرفی 5 مدل پرفروش 1402

نظافت منزل

نظافت منزل همواره یکی از دغدغه های اصلی خانم خانه است. اگر بخواهیم به شیوه سنتی خانه را جارو کنیم، زمان زیادی باید به این کار اختصاص دهیم. همچنین باید انرژی زیادی صرف کنیم. متاسفانه در دراز مدت این کار باعث آسیب دیدن عضلات و مهره های کمر میشود. اما راه حل چیست؟ شیائومی پاسخ می دهد: جارو شارژی قدرتمند یا جارو رباتیک هوشمند.

با وجود طراحی و ساخت انواع مختلف و جذاب جاروبرقی‌ها، وزن زیاد و بزرگی شان باعث شد تا با نمونه جدیدی به نام جارو شارژی یا جارو رباتیک آشنا شویم. با تمام معایب و مزایا، به یکی از رقبای سرسخت جاربرقی‌های معمولی تبدیل شده‌اند. این جاروها که در ابعاد کوچکتر و وزن کمتر تولید می‌شوند قابلیت شارژ شدن دارند.

در قسمت اول به بررسی امکانات و مزایا جارو شارژی‌ها خواهیم پرداخت. در بخش دوم به صورت ویژه به بررسی عملکرد جاروهای رباتیک می‌پردازیم. اگر قصد خرید جارو شارژی شیائومی یا جارو رباتیک دارید و می خواهید پاسخ سوال جارو رباتیک چی بخرم؟را بدست آورید، با ما همراه باشید.انواع جارو شارژی

یکی از مواردی که در هنگام انتخاب جارو شارژی باید در مورد آن تصمیم بگیرید، انتخاب نوع جارو شارژی است. جاروهای شارژی دارای دو مدل جارو شارژی دستی و جارو شارژی پارویی هستند.

جارو شارژی دستی

جاروهای شارژی دستی بدون دسته طراحی شده اند. به همین خاطر وزن سبک و اندازه جمع و جوری دارند. وجود این دو ویژگی باعث استفاده راحت و آسان از آن شده است. جارو شارژی دستی، انعطاف پذیری بیشتری برای نظافت فضای غیر قابل دسترس، مانند: کنج دیوارها و زیر مبل ها دارد.

جاروشارژی دستی

جارو شارژی دسته دار (پارویی)

جاروهای شارژی در دو مدل دستی یا جارو با دسته بلند طراحی و ساخته می شوند که باید بر اساس نیاز و کارایی که از آن‌ها انتظار دارید یکی را انتخاب نمایید. مدل‌ها دستی کوچکتر بوده و همین طور وزن سبکی تری نسبت به نمونه‌های دسته دار دارند بنابراین شاید بتوان گفت که جابه جایی شان نیز آسان‌تر است. علاوه بر این، این مدل‌ها جای کمتری را اشغال می‌کنند و برای کنج‌ها و مناطقی که دسترسی دشوارتری دارند راحت استفاده می‌شوند. البته عده‌ای بر این عقیده هستند که جاروهای پارویی برای فضاهای بزرگتر مناسب‌تر هستند و نمونه‌های دستی فقط می‌توانند قسمت محدودی را پوشش دهند.


مزیت های مهم جاروهای شارژی هوشمند

یک) انعطاف حرکتی زیاد: در طراحی جاروهای شارژی از سیم های دست و پا گیر استفاده نشده و درنتیجه محدودیت حرکتی ندارند. با استفاده از این جارو به راحتی می توانید زوایایی از خانه را که دسترسی به آن جا سخت است، جارو کنید. کابینت، گوشه، راه پله، زیرپله و همچنین داخل ماشین را می توانید به راحتی توسط جارو شارژی به راحتی تمیز کنید. نبود سیم باعث می شود که دستگاه به پریز احتیاج نداشته و در تمام قسمت های خانه از آن استفاده کنید.

جارو شارژی باکیفیت

دو) وزن پایین: بررسی نظرات خریداران جاروبرقی های سیمی نشان می دهد که سنگین بودن این نوع جاروها، محبوببیت آن ها را در بین بانوان استفاده کننده به طور قابل توجهی کاهش داده است. جالب است بدانید که وزن جاروهای شارژی تقریباً نصف جاروهای برقی است، به طوری که جاروهای برقی به طور متوسط ۷ کیلوگرم و جاروهای شارژی به طور متوسط ۳ کیلوگرم وزن دارند. بنابراین با خرید جارو شارژی می توانید از جابجایی سخت جاروهای برقی خلاص شوید.

سه) نگهداری آسان تر: جاروهای شارژی فضای کمتری را اشغال می کنند و درنتیجه می توانید آن ها را درفضای کوچکی جا دهید. تعدادی از این مدل ها را می توانید توسط پایه به دیوار نصب کنید.

چهار) قابلیت های کاربردی: جاروهای شارژی دومنظوره از کاربردی ترین انواع جاروهای شارژی محسوب می شوند که قابلیت مکش خاک و آب را به طور همزمان دارند. همچنین بسیاری از مدل ها دارای سری های متعدد (ازجمله بدون گوشه، گوشه دار، مثلثی، دایره و ..) هستند که به راحتی می توانید توسط آن ها، مکان های غیر قابل دسترس را خاکروبی کنید.

معایب مهم جارو های شارژی

عمر باتری: جاروهای شارژی برای شارژ شدن نیاز به جریان برق دارند و شارژ شدن دوباره ممکن است ساعت ها طول بکشد. از این رو ممکن است در ساعت خاصی از شبانه روز به دستگاه نیاز داشته باشید ولی به دلیل تمام شدن شارژ دستگاه نتوانید از آن استفاده کنید. در این صورت باید مدتی را صبر کنید تا دستگاه شارژ شود. مدت زمان لازم برای شارژ شدن می تواند بین ۲ تا ۱۶ ساعت متغیر باشد. البته مدل زمان لازم برای شارژ شدن دستگاه جارو شارژی در مدل های ارزان تر می تواند بیشتر از زمان اشاره شده نیز باشد. به طور متوسط بعد از هر بار شارژ شدن، می توانید بین ۱۵ تا ۴۰ دقیقه از دستگاه استفاده کنید.

معایب جاروهای شارژی

ظرفیت کیسه: از دیگر محدودیت های جاروبرقی های شارژی، محدود بودن ظرفیت کیسه آن ها می باشد. البته بسته به این که جارو شارژی شما دستی باشد و یا پارویی، ظرفیت کیسه نیز می تواند متفاوت باشد. درحالی که کیسه جاروهای برقی به طور معمول بین ۲ تا ۳ لیتر ظرفیت دارند، ظرفیت کیسه جاروهای شارژی معمولاً ۰٫۶ لیتر است. محدود بودن ظرفیت مخزن می تواند مدت زمان لازم برای تمیزکاری را طولانی تر کند؛ چراکه شما نیاز خواهید داشت تا چند مرتبه کیسه دستگاه را خالی کنید. البته توجه داشته باشید که خالی نکردن مداوم مخزن می تواند سرعت و قدرت جارو شارژی شما را کاهش دهد.

قدرت پاک کنندگی: جاروهای شارژی در مقایسه با جاروهای برقی، قدرت پاک کنندگی کمتری دارند به طوری که یک مدل معمولی جارو شارژی فقط می تواند ۴۷ درصد از گرد و غبار روی فرش را تمیز کند، این درحالی است که جاروهای برقی می توانند تا ۷۹ درصد از گرد و خاک و موجود در روی فرش را گردگیری کنند.

مقاله ویژه کالی ناب را از دست ندهید » بهترین تلویزیون شیائومی 2023


جارو شارژی دستی بهتره یا پارویی؟

مدلهای دستی جاروشارژی بدنه بسیار سبکی دارند و به راحتی قابل جابجایی هستند و همچنین روش استفاده از این مدل ها بسیار آسان بوده و فضای بسیار کمی را در خانه اشغال می کنند. در صورتی که مدل های پارویی جارو شارژی مشابه با بخارشو و جاروبرقی هستند و برای استفاده در کف زمین مناسب ترین گزینه می باشند.

یکی از مزیت های مهم استفاده از مدل های پارویی این می باشد که این جاروها برای سطح های باریک و تمیز کردن گوشه دیوارها و یا قسمت هایی از خانه که امکان دسترسی کامل برای تمیز کردن وجود ندارد بسیار مناسب هستند.

جاروی دو منظوره هوشمند

تفاوت جارو شارژی های تک منظوره و دو منظوره

 • جاروشارژی های تک منظوره تنها به منظوره جارو کردن گرد و خاک ساخته شده اند.
 • این در حالی است که جارو شارژی های دو منظوره قابلیت جمع آوری آب و خاک را همزمان دارند.
 • اگر به صورت اتفاقی آب وارد جارو شارژی های تک منظوره شود موتور آن را میسوزاند.
 • جارو شارژی های دو منظوره معمولا قیمت بالاتر به نسبت جارو شارژی های تک منظوره دارند و افراد کمتر به سراغ خرید آن میروند.

از محصول پیشنهادی کالی ناب دیدن فرمایید » جارو رباتیک شیائومی S10


نکات مهمی که هنگام خرید جارو شارژی هوشمند باید در نظر داشته باشید

با توجه به اینکه جارو شارژی هم مانند جارو برقی دارای انواع مدل‌ها با قابلیت‌های متفاوت است، لازم است بدانید در هنگام انتخاب آن، چه المان‌هایی را باید در نظر بگیرید. اگر قصد هدر دادن سرمایه خود را ندارید، بسیار مهم است که قبل از خرید جارو شارژی تمام نکات زیر را با دقت مطالعه کنید.

عمر باتری و مدت زمان شارژ باتری

برای خرید جارو شارژی مناسب، در نظر گرفتن عمر باتری بسیار مهم است. مدت زمانی که می‌توانید از جارو استفاده کنید به عمر باتری آن بستگی دارد. عمر باتری اغلب بین پنج تا سی دقیقه است. البته مدل‌های جدید و پیشرفته تا یک ساعت هم شارژ نگه می‌دارند. علاوه‌بر این مورد، مدت زمان شارژ باتری نیز دارای اهمیت است. بسته به مدل جارو شارژی، مدت زمان شارژ کامل بین ۶۰ دقیقه تا ۱۶ ساعت متغییر است.

طبیعی است که مدل‌های ارزان مدت شارژ طولانی‌تری، داشته باشند. برخی از جاروهای شارژی، دارای نشانگر هستند که با کم شدن شارژ باتری به شما هشدار می‌دهند. خرید جارو شارژی با باتری اضافه، می‌تواند نگرانی شما از بابت تمام شدن عمر باتری را از بین ببرد.

کیفیت جنس بدنه

جارو شارژی هم مانند دیگر وسایل ممکن است در اثر ضربه و یا افتادن آسیب ببیند. توجه به کیفیت جنس بدنه، می‌تواند احتمال آسیب دیدن و تعمیر جارو شارژی را کاهش دهد. ظرفیت مخزن جارو شارژی کم است، بنابراین زود به زود آن را خالی خواهید کرد. از این رو توجه داشته باشید که جداسازی، تخلیه و قرار گیری مخزن آن راحت باشد. چرا که اگر جنس بدنه مقاوم نباشد، در حین انجام این کارها ممکن است با وارد شدن یک ضربه کوچک، به‌راحتی شکسته شود.

مخزن و کیسه

ظرفیت نگهداری یا ظرفیت کیسه و مخزن

ظرفیت نگهداری در مدل‌های مختلف جارو شارژی با هم متفاوت است. انتخاب جارو شارژی با ظرفیت نگهداری بالا به شما این امکان را می‌دهد که مدت زمان طولانی‌تری از آن استفاده کنید. همچنین دقت داشته باشید که مخزن آن شفاف باشد تا خیلی راحت متوجه زمان تخلیه آن شوید.

وزن جارو شارژی

یکی از مزایای خرید جارو بی‌سیم، استفاده راحت از آن است. در زمان خرید جارو شارژی توجه به وزن جارو یک امتیاز محسوب می‌شود. به طور معمول وزن جارو شارژی بین ۷/۰ تا ۳/۲ کیلوگرم است. انتخاب جارو شارژی با وزن سبک می‌تواند در احساس راحتی شما تاثیر داشته باشد.

بررسی ارزش خرید جارو شارژی

قبل از انتخاب جارو شارژی، تعیین کنید که چقدر بودجه برای خرید آن دارید. بسته به برند، مدل، کیفیت و ویژگی‌های جارو شارژی، قیمت جارو شارژی، متفاوت است. توصیه می‌کنیم کیفیت را فدای قیمت ارزان نکنید. زیرا خرید یک محصول با کیفیت، نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.


چند نمونه را بررسی کنیم:

جارو شارژی های شیائومی یک راه حل موفق در زمینه نظافت منزل است. وزن کم، قدرت مکش بالا و کیفیت مثال زدنی که باعث شده شما دیگر نیازی به جاروبرقی های قدیمی نداشته باشید.

جارو شارژی شیائومی G9 Plus – بهترین جارو شارژی شیائومی

جارو شارژی شیائومی مدل Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus، یکی از جدیدترین محصولات شیائومی است که به تازگی عرضه شده. این جارو توانسته پیشرفت‌های قابل توجهی در مقایسه با مدل‌های پیشین خود داشته باشد. قیمت محصول بسیار مناسب است و کالایی اقتصادی به شمار می‌آید. جنس جاروبرقی از نوع پلاستیک‌ سفید کدر است که با مزیت سبک‌بودن جاروبرقی باعث می‌شود که جابجایی و کار با آن بسیار آسان باشد. در ادامه با ویژگی های بیشتر جارو شارژی شیائومی مدل G9 Plus آشنا شوید.

جاروبرقی شیائومی G9 Plus
یک دستگاه چند منظوره برای حذف گرد و غبار عمیق در تنظیمات چندگانه

قیمت جارو شارژی شیائومی مدل Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus
کیفیت جارو شارژی شیائومی مدل Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus

حداکثر قدرت مکش 120 AW

برس جارو شارژی شیائومی مدل G9 Plus

برس غلتکی با طراحی ضد گره خوردن مو

مشخصات جارو شارژی شیائومی مدل G9 Plus

ست هد برس کاربردی کاملا جدید

باتری جارو شارژی شیائومی مدل G9 Plus

عمر باتری بسیار طولانی

فیلتر جارو شارژی شیائومی مدل G9 Plus

99.9% فیلترینگ با راندمان بالا

مکش قدرتمند با حداکثر 120 AW
قدرت تمیز کنندگی قابل اعتماد برای حذف سریع گرد و غبار

مجهز به یک موتور دیجیتال پرسرعت، قدرت مکش می تواند به حداکثر 120 AW برسد، گرد و غبار ریز، خرده ها، موهای حیوانات خانگی و سایر کثیفی ها را به راحتی می مکد و اطمینان مکش قابل اعتمادی را برای تمیز کردن روزانه فراهم می کند.

قدرت موتور جارو شارژی شیائومی مدل G9 Plus

مجموعه سر برس کاربردی 2 در 1 کاملاً جدید

رفع نیازهای حذف گرد و غبار خانه شما

ویژگی جارو شارژی شیائومی مدل G9 Plus

برس کف با گشتاور بالا با قطر زیاد
تمیز کردن عالی برای هر دو طبقه نرم و سخت

موتور الکتریکی مستقل داخلی جارو شارژی شیائومی مدل G9، با کارایی بالا می تواند فرش های اتاق نشیمن و شکاف های بین تخته های کف را در ارتباط با برس V شکل تمیز کند. طراحی منحصر به فرد چرخ به جاروبرقی کمک می کند تا به آرامی روی فرش ها حرکت کند و کارایی تمیز کردن را افزایش دهد.

عملکرد جارو شارژی شیائومی مدل G9 Plus
برس غلتکی جارو شارژی شیائومی مدل Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus

برس غلتکی با طراحی ضد گره خوردن مو
گره خوردن مو در سر برس را کاهش می دهد

جارو برقی شارژی قابل حمل شیائومی مدل G9 plus، از تنظیم حالت 3 دنده پشتیبانی می کند
برای تمیز کردن با راندمان بالا از آلودگی های روزمره

جارو شارژی شیائومی مدل Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus
برس تخصصی جارو شارژی شیائومی مدل Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus

برس حذف کنه پاور
کنه های پوستی و شوره را از بیرون به داخل از بین می برد

برس تخصصی حذف کنه‌ها می‌تواند به طور موثری کنه‌های گرد و غبار و شوره را از اعماق رختخواب و مبل بمکد و ریزمحیط خانه شما را تمیز نگه دارد.

پیشنهاد میکنیم از محصول ویژه ما دیدن فرمایید » جارو رباتیک شیائومی E10

عصای باریک و انعطاف پذیر برای دهانه های باریک و مناطق تنگ طراحی شده است، به راحتی نقاط کور خانه را تمیز می کند، در حالی که برای تمیز کردن در ماشین نیز مناسب است.

طراحی جارو شارژی شیائومی مدل Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus
سیستم فیلتر چند مرحله ای
جذب گرد و غبار با راندمان بالا

سیستم جداسازی سیکلونی 12 مخروطی
جداسازی گرد و غبار و هوا با راندمان بالا جریان هوا را صاف می کند

مجهز به سیستم جداسازی سیکلونی 12 مخروطی، که نیروی گریز از مرکز قوی را از طریق جریان هوای سیکلونی ایجاد می‌کند و ذرات بزرگ را به پایین به پایین فنجان گرد و غبار می‌فرستد، که جریان هوا را به آرامی حفظ می‌کند و در عین حال کارایی استفاده از فیلتر را افزایش می‌دهد.

جارو شارژی شیائومی G9 Plus

99.9% گرد و غبار ریز را جذب می کند
فیلتر 5 مرحله ای از آلودگی ثانویه جلوگیری می کند

این دستگاه از یک سیستم فیلتر تصفیه شده 5 مرحله ای استفاده می کند که می تواند به طور موثر ذرات کوچک 0.3 میکرومتر را با راندمان تصفیه به 99.9٪ برای کل دستگاه قفل کند.

جارو شارژی شیائومی مدل Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus
از عمر باتری محافظت می کند
باعث صرفه جویی در زمان و تلاش تمیز کردن می شود
جارو شارژی شیائومی مدل G9 Plus

عمر باتری فوق العاده طولانی

به راحتی نظافت خانه های بزرگ را انجام می دهد
باتری داخلی 2500 میلی‌آمپر ساعتی که استفاده روزمره را راحت می‌کند.

 • جاروبرقی شیائومی G9 Plus : هنگام استفاده از حالت دو در یک و تنظیم به حالت صرفه جویی در انرژی، زمان تخلیه باتری ≥ 60 دقیقه است.
 • جاروبرقی شیائومی G9 Plus: هنگام استفاده از برس کف و تنظیم به حالت صرفه جویی در انرژی، زمان تخلیه باتری ≥ 35 دقیقه است.

تعویض باتری با یک دکمه
برای زمان استفاده طولانی

طراحی باتری قابل جابجایی به شما این امکان را می دهد که باتری را تنها با یک لمس تعویض کنید.

جارو برقی شارژی قابل حمل شیائومی مدل Mi Vacuum Cleaner G9 plus
طراحی متفکرانه تر
فقط منتظرم تا کشف کنی
مخزن جارو برقی شارژی قابل حمل شیائومی مدل Mi Vacuum Cleaner G9 plus

فنجان گرد و غبار فوق العاده بزرگ 600 میلی لیتر
طراحی قابل جابجایی

مجهز به یک فنجان گرد و غبار بسیار بزرگ 600 میلی لیتری است که باعث می شود هنگام تمیز کردن، نیازی به تخلیه مکرر کثیفی نباشد. با دکمه آزادسازی تک لمسی، می توانید فنجان گرد و غبار را برای شستشوی راحت جدا کرده و لیوان گرد و غبار را تمیز نگه دارید.

محصول ویژه کالی ناب » جارو رباتیک شیائومی X10

طراحی نگهداردنده جارو برقی شارژی قابل حمل شیائومی مدل Mi Vacuum Cleaner G9 plus

طراحی شده برای نگهداری در مقابل دیوار
راحت‌تر برداشتن و تعویض دستگاه

جارو شارژی قابل حمل شیائومی مدل G9 plus

تخلیه آسان خاک با یک لمس
دست‌های شما به کثیفی‌ها برخورد نمی‌کند – تمیز و بهداشتی

جارو برقی شارژی قابل حمل شیائومی مدل G9 plus

ماژول فیلتر قابل شستشو
بادوام و سازگار با محیط زیست

راهنمای استفاده از سر برس در جارو شارژی شیائومی مدل G9 plus

خرید جارو برقی شارژی قابل حمل شیائومی مدل Mi Vacuum Cleaner G9 plus

توضیح محصول

جارو برقی شارژی قابل حمل شیائومی مدل G9 plus، ظاهری بسیار جذاب و ارگونومیک دارد که بسیار سبک و قابل حمل است. این محصول دارای چند برس موی و برس اصلی است که مزایا و کاربرد زیادی دارند. همچنین از ویژگی‌های مهم جارو شارژی شیائومی G9 Plus توانایی تعویض سریع باتری 2500 میلی‌آمپری است که در سطح قدرت مکش 20000 پاسکالی آن تاثیر دارد.

این جارو برقی دارای قدرت موتور 400 واتی است جنس جاروی شارژی G9 پلاستیک ABS است که بسیار مرغوب  است و در برابر ضربه و خط و خش مقاوم است و فیلتراسیون آن دارای 5 مرحله میباشد.


جارو شارژی شیائومی 1C – کاربردی و اقتصادی

جاروهای شارژی یکی از محصولات جدید و پرکاربردی هستند که در دنیا طرفداران زیادی پیدا کرده اند. برند شیائومی در این مورد نیز عقب نمانده و محصولات متنوع و باکیفیتی را تولید کرده است که می‌توانند با نمونه‌های برندهای مطرحی همچون؛ بوش (BOSCH)، درما (DEERMA)، فیلیپس (PHILIPS) و … رقابت کنند. جارو شارژی شیائومی مدل Mi handheld Vacuum cleaner 1C یکی از بهترین نمونه‌های تولید شده توسط این شرکت است. لیست قیمت جارو شارژی شیائومی را مشاهده فرمایید.

جارو شارژی شیائومی مدل 1C
خرید جارو شارژی شیائومی 1C

یکی از مواردی که هنگام خرید لوازم منزل باید به آن توجه داشته باشید میزان تولید صدای آن است. چرا که اگر قرار باشد با ایجاد آلودگی صوتی باعث سلب آسایش شود نمی‌توان از آن در همه ساعات روز استفاده کرد و در مدت کوتاهی دردسر ساز می‌شود؛ از این رو میزان صدایی که از جارو شارژی شیائومی 1C تولید می‌شود کمتر از 72 دسی بل می‌باشد. این قدرت صدا تقریباً برابر با صحبت کردن معمولی انسان است.

جاروبرقی شارژی شیائومی مدل Mijia Handheld 1C، مجهز به فیلتراسیون 5 لایه ای HEPA است و ابعاد این فیلتر ۷۱*۴۸ میلی متر می باشد که وزن هر یک از فیلتر ها ۳۸ گرم است به همین سبب ذرات را تا 99.97 درصد جذب میکند، جنس این فیلتر از سیلیکون بسیار با کیفیت است که به راحتی قابل شستشو می باشد.

بررسی جارو شارژی شیائومی 1C

مشخصات فنی جارو شارژی شیائومی مدل 1C

جارو شارژی جدید بی سیم شیائومی بسیار دیدنی است. و به نسبت جارو شارژی شیائومی G11  قیمت مناسب تری دارد. جارو شارژی شیائومی 1C یکی از بهترین جاروشارژی های بازار است. به دلیل توانایی و سازگاری با همه شرایط ، خانه خود را به راحتی تمیز نگه دارید. این مدل دارای یک موتور دیجیتال است که به راحتی قدرت آن به 350 وات می رسد و یک ظرفیت مکش چشمگیر ایجاد می کند. که باعث تمیز کردن خانه شما می شود. از آنجا که دارای یک فیلتر 5 لایه HEPA است، به طرز باورنکردنی با گرد و غبار و موهای حیوانات خانگی مبارزه خواهد کرد. این جارو می تواند بیش از 99٪ مواد آلرژی زا را از بین ببرد و هوای خالص شده را برمی گرداند. این مدل سبک و راحت طراحی شده است تا بتواند با شما که برای مراقبت از خانه و افراد خود به بهترین کمک نیاز دارید سازگار باشد. بسیار قدرتمند و سازگار!

همچنین میتوانید مقاله پربازدید کالی ناب را بخوانید » بهترین دستگاه تصفیه هوا برای منزل

مشخصات جارو شارژی شیائومی 1C

قدرت مکش قابل تنظیم

قدرتمند و کم مصرف

کیفیت جارو شارژی شیائومی 1C

چهار سری مجزا
این جارو شارژی شیائومی 1C دارای 4 سری مجزا است که هر کدام برای موارد مخصوص به کار می‌روند تا ذرات گرد و غبار در منزل یا هر مکان دیگر باقی نماند.

 • سری چرخشی: این برس به خوبی می‌تواند از پس پاکسازی انواع سطوح مانند فرش، موکت، سنگ، سرامیک و … برآید و قابلیت منحصر به فرد آن، چرخش 90 درجه‌ای در دو جهت عمودی و افقی است، تا شما بتوانید به راحتی هر چه تمام‌تر قسمت‌هایی مانند زیر مبل، زیر میز و … را بدون جا به جایی وسایل جارو کنید.
 • سری مخصوص درزها (2 در 1) : قسمت‌هایی مانند قرنیز، کنج قفسه، درز صندلی، ریل پنجره و … همیشه دارای زباله‌های بسیار کوچک و … هستند که به راحتی نمی‌توان آن‌ها را پاکسازی نمود. به وسیله‌ی این سری، در 2 حالت خرطومی و بُرسی می‍توانید به خوبی این قسمت‌ها را پاکسازی کنید.
 • سری مسطح: این سری دارای برس چرخشی قدرتمندی است که به خوبی می‌تواند ذرات گرد و غبار را از قسمت‌هایی مانند کاناپه، پرده، ملافه و … پاک کند.
 • سری مخصوص وسایل برقی (2 در 1): تمیز کردن لوازم الکتریکی یک کار دقیق و حساس است که اگر با دقت انجام نشود، امکان دارد صدمات جبران ناپذیری به وسایل برقی وارد شود. به وسیله‌ی این سری در 2 حالت خُرطومی و بُرسی می‌توانید به خوبی کیبورد، داخل کیس و … را تمیز کرد.

از محصول جارو شارژی شیائومی 1C دیدن فرمایید!

جاروبرقی شارژی شیائومی مدل Mijia Handheld Wireless Vacuum Cleaner 1C

جارو شارژی شیائومی 1C دارای سه برس مختلف است ، بسته به آنچه را که می خواهید تمیز کنید می توانید از یکی از آنها استفاده کنید. برس مایت الکتریک دارای یک موتور الکتریکی داخلی است و برای تشک ها و پارچه های که نیاز به تمیز کردن عمیق دارند بسیار مناسب است. این برس کنه ها را تا میزان 99.9٪ پاک می کند!

جارو شارژی شیائومی

برای مناطق حساس تر مانند صفحه کلید ، کتابخانه و موارد دیگر ، از قلم موی فوق العاده نرم استفاده کنید. سرانجام، نازل Flat در مناطقی که دستیابی به آنها دشوار است مانند شکافها ، پیچ ها و تمیز کردن ماشین شما واقعاً خوب عمل می کند.

قطعاً مهم‌ترین فاکتور در انتخاب یک جاروبرقی قدرت مکش و گنجایش مخزن آن است؛ زیرا کیفیت و کمیت پاکسازی محیط وابسته به این دو فاکتور از دستگاه است. قدرت جذب یا همان مکش XIAOMI 1C برابر با 20 کیلو پاسکال است. شما می‌توانید با یک دکمه‌ی کنترل سرعت در سه حالت کم، متعادل و زیاد، کوچک‌ترین ذرات گرد و غبار را درون مخزن 500 میلی لیتری آن جای دهید.

قدرت موتورقدرت مکشظرفیت مخزنمدت زمان کار کرد
٤٠٠ وات١٢٠ وات بر دقیقهنیم لیتر٦٠ دقیقه

شارژ آسان

جارو شارژی شیائومی مدل Mi handheld Vacuum cleaner 1C خود را با استفاده از ایستگاه متصل به دیوار که همراه دستگاه است شارژ کنید. به جز اینکه ایستگاه یک راه حل مناسب باشد ، به فضای بسیار کمی نیاز دارد. بنابراین ، به شما امکان می دهد هر زمان که جارو خود را استفاده نمی کنید ، به راحتی در گوشه ای از خانه بدون مزاحمت از آن نگهداری کنید.

ویژگی جارو شارژی شیائومی 1C

تمیز کردن آسان

بدون شارژ ، جارو در حالت استاندارد حداکثر 60 دقیقه و در حالت حداکثر تا 25 دقیقه با 160 متر طول قابل استفاده است. از دیگر آپشن های این جاروشارژی، داشتن فیلتر قابل شست و شو، سری قابل تعویض، و دسته بلند آن است. گنجایش مخزن این جارو شارژی پر کاربرد 0.5 لیتر است .

وزن این محصول ۳٫۳ کیلوگرم است و نسبت به جاروهای دیگر وزن سبکتری دارد، استفاده از جارو شارژی شیائومی 1C بسیار راحت است. این جارو شارژی از دو دسته ی کوتاه و بلند برخوردار است و کاربر می تواند بسته به نیاز خود از آنها استفاده کند. همچنین این محصول از ۳ سری متنوع در داخل جعبه بهره برده است که امکان تمیز کردن مکان هایی مانند، ماشین، کیبورد کامپیوتر، فرش و پارکت و … را فراهم می کند.


جاروبرقی شیائومی مدل Truclean W10 Ultra – فراتر از باور

جاروهای شارژی از محصولات کاربردی و مفیدی هستند که برای محیط خانه استفاده میشود و به دلیل کم‌جا بودن و جمع‌ و جور بودن آن، می‌توان فضای داخلی ماشین را با آن تمیز کرد. باید هنگام خرید به برند و ظرفیت مخزن آن که اهمیت زیادی دارد توجه کنیم. پیشنهاد ما به شما جاروبرقی شیائومی مدل Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum است و یکی از بهترین نمونه‌های تولید شده توسط این شرکت می باشد.

جارو شارژی شیائومی مدل Truclean W10 Ultra را با بهترین کیفیت مشاهده نمایید!

جاروبرقی شیائومی Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum

واقعا در یک حرکت تمیز

قیمت جاروب شارژی شیائومی مدل Truclean W10 Ultra

6 فناوری اصلی
از روش‌های تمیز کردن معمولی عبور کنید

مشخصات جاروبرقی شیائومی مدل Truclean W10 Ultra
فناوری نوآورانه در دمای بالا
کف کل خانه را عمیق تمیز کنید

لکه ها را در دمای بالا نرم کنید
لکه ها در یک پلک زدن از بین می روند

برس غلتکی جاروبرقی شیائومی مدل Truclean W10 Ultra، مجهز به یک راه حل نوآورانه از بین بردن لکه در دمای بالا، 15 بار در ثانیه زمین را پاک می کند، به طور موثر لکه های سرسختی مانند سس، روغن و برنج را از بین می برد.

کیفیت جاروبرقی شیائومی مدل Truclean W10 Ultra

خود تمیز کردن در زمان واقعی
برس غلتکی به ازای هر ثانیه تمیز کردن 15 بار خود تمیز می شود

برس غلتکی مجهز به سیستم خود تمیز شونده جدید، با خراش دادن آب شیرین پویا در زمان واقعی کار می کند. هر چرخش یک خود تمیز شوندگی جدید است.

قدرت جاروبرقی شیائومی مدل Truclean W10 Ultra

قدرت پاک کنندگی سه گانه
مرطوب و خشک، در یک حرکت تمیز کنید

جاروبرقی، تمیز کردن و شستشو، روش تمیز کردن سه گانه می تواند ضایعات خشک و مرطوب را در یک حرکت حذف کند

جاروبرقی شیائومی مدل W10 Ultra
ایستگاه نظافت هوشمند
قابلیت خشک شدن باعث می شود که خود تمیز شوند

خشک کردن هوای گرم 55 درجه سانتی گراد
تمیز کنید و بو را از بین ببرید تا خیالتان راحت باشد

پس از تمیز کردن کف، واحد اصلی را دوباره در پایه قرار دهید و برس غلتکی به طور خودکار با یک تماس با نتایج بهتر خود را شستشو می دهد. پس از تمیز کردن، هوای گرم را در دمای 55 درجه سانتیگراد خشک کنید تا بوی نامطبوع از بین برود و از ایجاد کپک جلوگیری شود.

مشخصات جاروبرقی شیائومی مدل W10 Ultra
طراحی جاروبرقی شیائومی مدل Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum

جارو رباتیک شیائومی مدل W10 Ultra، در همه حال پر است
با یک لمس آب داغ 75 درجه سانتی گراد را پر کنید

قبل از استفاده، پایه به طور خودکار واحد اصلی را با آب پر می کند. آب با دمای بالا 75 درجه سانتی گراد را می توان با یک لمس انتخاب کرد. آب بلافاصله بدون انتظار برای مدت طولانی گرم می شود.

بررسی جاروبرقی شیائومی مدل W10 Ultra

مخزن آب بزرگ 3 لیتری
یک بار شارژ مجدد آب برای یک هفته استفاده

پایه نظافت تمام اتوماتیک جارو رباتیک شیائومی مدل W10، مجهز به مخزن آب 3 لیتری با ظرفیت بالا می باشد. این دستگاه می تواند تقریباً 4 بار به طور خودکار واحد اصلی را با آب پر کند، به طوری که می توان بلافاصله برای رفع نیازهای نظافتی به مدت یک هفته از آن استفاده کرد.

ظرفیت مخزن آب جاروبرقی شیائومی مدل Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum

مجهز به پایه شارژ و بدون محدودیت سیم
هر گوشه ای را به راحتی تمیز کنید

این یک پایه تمیز کردن و همچنین یک پایه شارژ است. پس از قرار دادن دستگاه اصلی به طور خودکار شارژ می شود.

باتری جاروبرقی شیائومی مدل Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum
قدرت پاک کنندگی نوآورانه
کارشناس نظافت کف

تشخیص لکه هوشمند
راه حل های خاص برای همه لکه ها، اعم از سنگین و سبک

این سنسور میزان لکه را در زمان واقعی تشخیص می دهد و به طور خودکار حجم آب و مکش را تنظیم می کند، به طور موثر عمر باتری را افزایش می دهد و بدون هدر رفتن آب تمیز می کند.

تشخیص هوشمند جاروبرقی شیائومی مدل Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum

سه حالت برای رفع نیازهای کل خانه

حالت های جاروبرقی شیائومی مدل Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum

عمر باتری 35 دقیقه
خانه بزرگ را با یک حرکت تمیز کنید

عمر باتری می تواند تا 35 دقیقه طول بکشد، و با مخزن استاندارد آب تمیز 745 میلی لیتری و مخزن آب کثیف 640 میلی لیتری، حتی خانه های بزرگ را می توان بدون شارژ مجدد یا پر کردن مجدد تمیز کرد.

مخزن جاروبرقی شیائومی مدل W10 Ultra
جنس جاروبرقی شیائومی مدل Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum

کشش داخلی
فشار دادن و چرخاندن صاف و بدون دردسر

تمیز کردن زمین به آسانی پیاده روی است. دسته را بچرخانید تا به صورت انعطاف پذیر فشار داده، بکشید و بچرخانید. به راحتی نواحی نزدیک پایه های میز و پایه های صندلی، گوشه های مبل ها را کنترل کنید و کف کل خانه را کاملاً جارو کنید.

مکش جاروبرقی شیائومی مدل Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum
زندگی هوشمندانه تر
مراقبت صمیمی تر

صفحه نمایش دیجیتال LED 3.2 اینچی

وضعیت عملکرد را در یک نگاه بررسی کنید

نمایشگر جاروبرقی شیائومی مدل Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum

اعلان صوتی هوشمند
کارکرد ساده و آسان برای انجام کارهای خانه
جداسازی خودکار زباله های خشک و مرطوب
زباله ها را بدون کثیف شدن دستان خود دور بریزید
جعبه ذخیره سازی و خشک کن
از تولید بوهای نامطبوع خودداری کنید
حفاظت های متعدد
بدون آسیب به کف

توضیح محصول

جاروبرقی شیائومی Truclean W10 Ultra Wet Dry، وسیله ای همه کاره و خلاقانه است که عملکردهای جاروبرقی، پاک کردن و شستشو را با هم ترکیب می کند. این دستگاه با حداکثر 35 دقیقه استفاده با یک بار شارژ، 6 فناوری تمیز کردن غیر متعارف را انجام می دهد. همچنین این دستگاه دارای یک پایه تمیز کردن هوشمند است که یک ایستگاه تمیز کردن خودکار، پر کردن مجدد آب و خشک کردن هوای گرم است که استفاده از آن را راحت و کارآمد می کند.

محصول فروش ویژه را از دست ندهید » جارو شارژی مینی شیائومی مدل SSXCQ01XY

پایه نظافت تمام اتوماتیک جارو رباتیک شیائومی W10، مجهز به مخزن آب 3 لیتری با ظرفیت بالا می باشد. این دستگاه می تواند تقریباً 4 بار به طور خودکار واحد اصلی را با آب پر کند تا بلافاصله برای رفع نیازهای نظافتی به مدت یک هفته از آن استفاده شود. بعد از تمیز کردن، هوای گرم را در دمای 55 درجه سانتیگراد خشک کنید تا بوی نامطبوع از بین برود و از ایجاد کپک جلوگیری شود.

 


جارو برقی رباتیک دقیقا چیست؟

جاروبرقی های رباتیک دستگاه های مستقلی هستند. آنها برای تمیز کردن کف‌پوش‌ها، کاشی‌ها و فرش‌های شما از انواع کثیفی‌ها و زباله‌ها جاروبرقی‌های معمولی هستند. بزرگترین تفاوت این است که این ربات ها می توانند میزان تمیز کردن روزانه شما را کاهش دهند.

جاروبرقی ربات اولین بار در اواخر دهه 90 معرفی شد. در ابتدا، صاحبان خانه به خوبی به فناوری جدید واکنش نشان ندادند. اما به دلیل نوآوری در دو دهه اخیر همراه با افزایش مداوم گجت‌های خانه هوشمند، آنها به یک ابزار تمیزکننده محبوب برای خانه‌ها تبدیل شده‌اند.

جارو رباتیک هوشمند

در چند سال گذشته، ما شاهد انتخاب گسترده ای از جاروبرقی های کف خانه و مدل های مقرون به صرفه تری بوده ایم. از این رو، صاحبان خانه علاقه بیشتری به خرید یک جاروبرقی هوشمند برای خانه خود پیدا کرده اند. اما بزرگترین دلیل برای تمیز کردن کف های خود بدون نیاز به کمک شما است.

جاروبرقی رباتیک به چه صورت کار می کند؟

این جارو برقی های هوشمند دارای دو برس کناری هستند که با چرخش پیوسته ذرات را بر روی زمین به قسمت برس اصلی در زیر جاروبرقی است، هدایت می کنند. برس اصلی جاروبرقی که برس غلطان نامیده می شود این ذرات را جمع کرده و موتور دستگاه نیز ذرات و دیگر آلودگی ها را به درون محفظه جاروبرقی می کشاند. حرکت جاروبرقی رباتیک بر روی زمین هم به وسیله دو عدد چرخ لاستیکی صورت می گیرد که در دو طرف آن تعبیه شده اند.

این جاروبرقی های هوشمند رباتیک دارای یک شارژر هستند که به برق متصل می شود. این شارژر بر روی زمین قرار داده می شود تا هنگامی که ربات جاروبرقی کار نظافت را به پایان رساند، با کمک جی پی اس خود بازگشته و در شارژر قرار گیرد. هر کدام از مدل های جاروبرقی رباتیک که مخصوص برند های مختلف است به زمان مشخصی برای شارژ کامل نیاز دارند و مدت زمان استفاده از جاروبرقی نیز بسته به هر مدل متفاوت است.


چرا جاروی رباتی هوشمند می‌تواند به شما کمک کند؟

جارو رباتیک شیائومی با بهره گیری از تکنولوژی روز با قابلیت های فوق العاده جهت جارو زدن و تی کشیدن به کار می‌رود. این جارو قابلیت کنترل از راه دور را دارد. به کمک سنسور و دوربین هایی که در آن تعبیه شده است قادر است موانع را تشخیص دهد و با آنها برخورد نکند. همچنین از پله ها یا سایر بلندی ها به پایین پرت نشود. این جاروها قابلیت شارژ شدن دارند و در صورتی که شارژ نداشته باشند به محل شارژ خود برمی گردند.

ویژگی ها و امکانات جارو رباتی های شیائومی

این جاروهای رباتی مجهز به برس هایی هستند. این برس ها با چرخش تمام خاک و گرد و غبار موجود روی فرش یا سطوح سرامیکی و … را جمع می کنند. اشغال ها بعد از جمع شدن توسط فیلتر به هم فشرده می‌شوند سپس وارد محفظه گرد و غبار می شوند. این محفظه در برخی مدل ها به طور خودکار تخلیه می‌شود ولی در برخی به صورت دستی باید آن را خالی کرد. جارو های رباتی به شکل دایره هستند.

برای تمیز کردن لبه ها و تخته های قرنیز دارای برس هایی در کناره ها هستند. جارو های رباتی مجهز به مادون قرمز گرانتر هستند و به کمک لیزر ابعاد و شکل اتاق را ارزیابی می کنند. اما در مدل های دیگر روش ارزیابی به صورت فیزیکی است. وقتی جارو روی زمین قرار دارد حد و مرز اتاق را کشف و آن را تمیز می کند. هر دو مدل جاروی رباتی طبق یک الگوی خاص در اتاق حرکت می‌کنند و اینچ به اینچ سطح را تمیز و پاکسازی می نماید.

قابلیت‌های ویژه جارو رباتی هوشمند برای شما

جارو رباتی هوشمند با قابلیت اتصال به اینترنت از راه دور کنترل می شود. به کمک دستیار گوگل یا SIRI یا آمازون الکسا میتوان با صدا آن را تحت کنترل درآورد. باتری های جارو از نوع شارژ شونده هستند. این جاروهای هوشمند در زمانی بین یک الی سه ساعت نظافت می کنند. برای شارژ کامل بین ۵ تا ۷ ساعت زمان لازم است. جارو هوشمند با کمک موبایل، بلندگوی هوشمند یا کنترل روی دستگاه قابل کنترل هستند.

محدودیت ها و مزایای این نوع از جاروها

از جمله معایب یک جارو رباتی نسبت به جاروهای معمولی مشکل در تمیزکاری گوشه ها و زوایای محیط است. در برخی برندها برای رفع مشکل جاروها را به شکل مربع طراحی کردند ولی همچنان مشکل باقی است. قبل از شروع جارو باید انواع کابل و غیره را از روی زمین جمع کرد. این جاروها در واقع برای تمیزکاری سطحی خوب هستند و برای جارو کشیدن عمیق باید در کنار آنها از جاروی سیمی استفاده کرد.

ظرفیت محفظه اشغال این جاروها کم است و زود به زود باید تخلیه شوند. در کنار همه این معایب، مزیت‌های جارو رباتی زیاد است و خرید آن برای کاربر به دلایل زیادی جذاب است. افرادی که وقت کافی ندارند با کمک این جاروهای هوشمند می توانند محیط خود را تمیز کنند. این جارو به تنهایی می تواند کار خود را انجام دهد و در صورت مواجهه با موانع یا پله مسیر خود را عوض کند.

این جارو زیر تخت و کابینت جا می‌شود و آنها را تمیز می کند. انواع سطوح مثل فرش، کاشی و سرامیک را میتوان تمیز کرد. صدای تولید شده توسط دستگاه بسیار کم است. جارو رباتی توسط گوشی از راه دور قابل کنترل است. این جارو ها طبق برنامه زمانبندی سر ساعت می توانند کار نظافت خود را تمام کنند.مزایای جاروهای هوشمند خانگی – جارو برقی رباتیک چی بخرم

جاروهای هوشمند خانگی برای آسان کردن زندگی‌های شلوغ امروزی طراحی شده‌اند و روز به روز هم به تعداد امکانات آن‌ها افزوده می‌شود تا از پس نیازهای بیشتری برآیند.

تمیز کردن محیط بدون نیاز به دخالت کاربر

بدون شک مهم‌ترین دلیل محبوبیت جاروبرقی‌های رباتیک، اتوماتیک بودن آن‌هاست. برخلاف جاروبرقی‌های معمولی که باید آن‌ها را به شکل دستی کنترل کنید، جاروبرقی‌های رباتیک به شکل هوشمند کل محیط موردنظر را جارو می‌کشند.

اگر شاغل هستید و در بیرون از خانه کار می‌کنید، هنگام خروج از خانه می‌توانید جاروبرقی رباتیک خود را روشن کنید و وقتی برمی‌گردید خانه‌ای تمیز تحویل بگیرید! این خاصیت برای افرادی که از مشکلات حرکتی رنج می‌برند نیز مفید است، چون نیازی به کنترل دستی جارو نخواهند داشت.

صرفه‌جویی در زمان با جارو رباتیک هوشمند

جارو کردن محیط‌، کاری خسته‌کننده و وقت‌گیر است. جاروبرقی‌های رباتیک می‌توانند زحمت جارو کردن را برای شما به صفر برسانند. دیگر لازم نیست وقت خود را با جارو کردن گوشه و کنار خانه هدر دهید، جاروبرقی رباتیک خود را روشن کنید و خودتان با خیال راحت بنشینید و استراحت کنید! با جاروبرقی رباتیک، کل زمانی که به جارو کردن اختصاص می‌دادید، مال خودتان خواهد بود.

نگهداری ارزان و راحت

کافیست هر چند‌ وقت‌ یک‌ بار، دستی به سر و روی جاروبرقی رباتیک خود بکشید تا مدتی طولانی برای‌تان کار کند. برخی از جاروبرقی‌های رباتیک موجود در بازار، پس از جارو کشیدن محیط می‌توانند خود را به شارژ بزنند و مخزن زباله‌ی خود را تخلیه کنند. این یعنی لازم نیست برای نگهداری از جاروبرقی خود کار خاصی انجام دهید. جاروبرقی رباتیک وسیله‌ای بی‌دردسر و کم‌توقع است!

قابلیت برنامه ریزی زمانی

یکی از بهترین امکاناتی که جاروهای هوشمند در اختیار شما می‌گذارند، قابلیت برنامه ریزی زمانی است؛ یعنی شما می‌توانید تاریخ و ساعتی را که می‌خواهید جارو شروع به فعالیت کند، مشخص کرده و بدون اینکه در منزل باشید، کار تمیز کردن خانه را به این وسیله هوشمند بسپارید. این کار در بعضی جاروها از طریق اپلیکیشنی که روی گوشی شما نصب شده قابل انجام است و بعضی مدل‌های دیگر را مستقیم از طریق خود دستگاه می‌توانید تنظیم کنید.

طی این زمان شما می‌توانید با خیال راحت سراغ کارهای دیگری بروید که وسایل مربوط به آن‌ها هنوز هوشمند نشده‌اند؛ مثلا با یک اتو پرس یا اتو بخار از برند پاناسونیک، به اتو کشیدن لباس‌های خشک و شسته شده بپردازید و با بخار و پرس صاف‌شان کنید، برای خرید وسایل جدید خانه در سایت‌ها جستجو کرده و قیمت ها را با هم مقایسه کنید یا حتی مدیتیشن کنید و به خودتان برسید. همه چیز به شما بستگی دارد.

تمیز کردن زیر وسایل خانه

یکی از سختی‌های جارو کشیدن، تمیز کردن زیر وسایلی مانند مبل، تخت و میزهاست. جاروبرقی‌ رباتیک به دلیل ارتفاع کمی که دارد، می‌تواند خیلی راحت به زیر وسایل خانه برود و همه‌جا را تمیز کند. برس‌هایی که زیر جاروبرقی‌ رباتیک تعبیه شده، باعث می‌شود این دستگاه بتواند به راحتی گوشه و کنار خانه و زیر وسایل را گردگیری کند. با خرید این وسیله، دیگر لازم نیست برای جارو کردن زیر مبل و صندلی، آن‌ها را جابه‌جا کنید.

عملکرد مناسب روی زمین‌های سخت

جاروبرقی رباتیک عملکرد بسیار خوبی روی سطوح سخت دارد. بنابراین اگر کف محل کار یا زندگی شما از سنگ یا پارکت است، خرید این وسیله را به شما پیشنهاد می‌کنیم. جاروبرقی رباتیک به آسانی می‌تواند روی این سطوح حرکت کند و آن را از گردوغبار و زباله‎‌های ریز پاک کند.

تمیز کردن سطوح زیر وسایل

از آنجایی که ارتفاع جاروهای هوشمند کوتاه است و معمولا به صورت دایره‌ای شکل طراحی شده‌اند، حرکت کردن در سطوح مختلف برایشان بسیار آسان است و به ویژه به راحتی از پس تمیز کردن سطوح زیر مبل‌ها، میزها و صندلی‌ها برخواهد آمد. همین مسئله هم به تمیزی بیشتر خانه منجر خواهد شد. همچنین بعضی انواع جاروهای هوشمند برای جمع آوری و تمیز کردن مایعات از روی سطوح هم طراحی شده‌اند؛ این قابلیت که شبیه قابلیت بعضی انواع جارو شارژی‌هاست، می‌تواند تمیزی بیشتری را به فضای مد نظر شما هدیه کند.

اگر هم جاروی هوشمند شما این قابلیت را ندارد، می‌توانید برای تمیز کردن این سطوح از یک جارو شارژی ساخته شده توسط یک برند معتبر استفاده کنید. بعضی انواع مدل های جارو شارژی بلک اند دکر یا مولینکس اگر اصل باشند و از نمایندگی فروش تهیه شده باشند، می‌توانند با قیمت مناسب به عنوان یک دستیار عالی برای جاروی هوشمند شما عمل کنند. برای خرید جارو شارژی از نماینگی برند بلک اند دکر کلیک کنید.

نظافت سطوح متنوع

موقعی که قصد خرید جاروی هوشمند را دارید، دقت داشته باشید که این جارو توانایی تمیز کردن کدام سطوح را دارد؛ معمولا بیشتر جاروهای هوشمند می‌توانند سرامیک، پارکت، فرش و موکت را تمیز کنند. با وجود این لازم است که شما حتما به این ویژگی دقت داشته باشید تا مبادا بعد از خرید متوجه ضعف دستگاه در تمیز کردن سطوح بالا شوید.

مدت زمان کارکرد مناسب

اینکه جاروی هوشمند شما چقدر کار کند به مدت زمان شارژ و توان دستگاه برمی‌گردد؛ اما اگر جارویتان را از یک برند معتبر تهیه کرده باشید، معمولا در ازای هر سه الی چهار ساعت شارژ کامل، دستگاه می‌تواند حدود یک ساعت الی یک ساعت و نیم فعالیت کند. همین مسئله هم این دستگاه را برای انواع فضاهای بزرگ و کوچک مناسب می‌کند.


مزایای دیگر جارو برقی رباتیک هوشمند

 • قابلیت کنترل دستگاه از راه دور
 • نظافت منزل به صورت خودکار و بدون دخالت دست
 • قابلیت نظافت سطوح مختلف از جمله موکت، فرش و پارکت
 • قدرت مکش بالا و صدای کم
 • قابلیت اتصال به اینترنت در برخی از مدل‌ها
 • اشغال فضای کم
 • قابلیت تنظیم برنامه های دستگاه به دلخواه
 • دسترسی بالا به تمامی نقاط
 • قابلیت نظافت نقاط مختلف از جمله زیر میز و زیر کابینت
 • صرفه جویی در مصرف انرژی

معایب جاروبرقی رباتیک

یکی از مورد هایی که باید قبل از روشن کردن دستگاه بدانید این است که باید زیاله های بزرگ را از روی زمین جمع آوری کنید. هزینه نسبتا زیاد جاروبرقی رباتیک ممکن برای بعضی افراد خرید را دشوار کند.

بودجه‌ی کافی در نظر بگیرید

نکته ای که در همین اول کار باید خدمت شما عرض کنیم این است که قیمت یک جاروبرقی رباتیک چند برابر جارو برقی معمولی است. اگر تمایل پیدا داشتید که یک جاروبرقی رباتیک مناسب خریداری کنید و به قیمت ۸-۹ میلیون تومان برخورد کردید، زیاد تعجب نکنید.

ممکن است دستگاه گیر کند

از آنجایی که این وسیله هوشمند و به عبارتی ربات است ممکن است در عملکرد دچار نقص شود به این صورت که در گوشه ای از خانه گیر کند یا موانع را به درستی تشخیص ندهد. به هر حال نکته اینجاست که جاروبرقی رباتیک امکان خطا دارد.

باز هم به جاروبرقی نیاز خواهید داشت

علی رغم این که جاروبرقی روباتیک به صورت اتوماتیک عمل میکند و نظافت عمومی را انجام می دهد ولی به هر حال گوشه ها و مکان هایی هست که نمی توانید از این وسیله استفاده کنید. داشتن این وسیله تا حد مطلوبی می تواند نیاز شما به جاروبرقی را کاهش دهید ولی خبر بد این است که شما همچنان به وسیله ای که آن را همراه داشته باشید و تحت اراده و اختیار شما کار کند، نیاز دارید.


معرفی مدل‌های برتر جارو رباتی و جاروشارژی شیائومی

جارو رباتیک شیائومی مدل Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite

 • طراحی مینیمال
 • مکش 2200 پاسکالی
 • قابلیت تی کشی با مخزن 270 میلی‌لیتری
 • 25 حسگر هوشمند و دقیق
 • صدای بسیار کم
 • دارای باتری 2600 میلی آمپری

جارو رباتیک شیائومی مدل Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro

 • طراحی مینیمال
 • دارای 3 قدرت مکش متفاوت
 • 2 حالت جارو زدن
 • صدای بسیار کم
 • دارای باتری 5200 میلی آمپری

جارو شارژی شیائومی مدل Mi handheld Vacuum cleaner 1C

 • موتور بدون برس با سرعت بالا
 • سیستم فن آوری خنک کننده هوای داخلی
 • سیستم فیلتر 5 لایه
 • فیلتراسیون سیکلون چند مخروطی
 • عمر باتری طولانی 60 دقیقه ای

جارو آب و خاک شیائومی مدل Xiaomi Truclean W10 Pro Wet Dry

 • قابلیت جمع آوری آب تا 750 میلی لیتر
 • قابلیت جمع آوری موی حیوانات خانگی
 • مدت ٣٥ دقیقه جاروکشی با توان بالا
 • قابلیت تمیز کاری گوشه‌ها و لبه‌ها

جارو رباتیک شیائومی مدل Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro – بهترین جاروبرقی رباتیک

جارو رباتی شیائومی مدل پرو مجهز به مادون قرمز است و به کمک آن محیط را ارزیابی می‌کند. طراحی این جارو به شکل دایره است و در کناره های آن برس مثلثی برای تمیزکاری زوایا و گوشه ها تعبیه شده است. سنسور به کار رفته در این مدل DVSLAM و پردازنده چهار هسته ای از نوع CORTEX-A53 می باشد.

جاروبرقی رباتیک شیائومی مدل Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro
 • طراحی مینیمال
 • دارای 3 قدرت مکش متفاوت
 • 2 حالت جارو زدن
 • صدای بسیار کم
 • دارای باتری 5200 میلی آمپری

مخزن آب این جارو 250 میلی لیتر است و قابلیت تی کشیدن دارد. میزان پاشش آب بسته به جنس سطح تنظیم می شود. انواع سطوح سرامیکی، سنگی، کفپوش و … را میتوان با این جارو تی کشید. قدرت مکش جاروبرقی برای نظافت 3000 پاسکال است. مدت زمان کار دستگاه ۱۸۰ دقیقه و متراژ ۲۴۰ متر مربع را با یک باتری ۵۲0۰ میلی‌آمپر می تواند تمیز کند. جارو توسط نرم افزار مای هوم قابل کنترل است.

جارو رباتیک شیائومی مدل Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite

 جنس بدنه این جارو رباتی شیائومی از پلاستیک است. این جارو دارای ضخامتی در حدود 2/8 سانتی متر است و به راحتی زیر تخت، کابینت می رود. وزن آن بسیار سبک و در حدود ۳ کیلو است. مخزن آب آن برای تی کشیدن ۲۷۰ میلی لیتر گنجایش دارد. محفظه آشغال آن ۴۵۰میلی لیتر فضا دارد.

 • طراحی مینیمال
 • مکش 2200 پاسکالی
 • قابلیت تی کشی با مخزن 270 میلی‌لیتری
 • 25 حسگر هوشمند و دقیق
 • صدای بسیار کم
 • دارای باتری 2600 میلی آمپری

برای اینکه جارو بتواند موانع را رد کند زیر آن دو چرخ تعبیه شده است. موانع با ارتفاع دو متر را می تواند رد کند. این جارو دو برس دارد و انواع زباله، مو، گرد و خاک و  … را جمع می کند. قدرت مکش آن ۲۲۰۰ پاسکال و قدرت موتور آن ۳۵ وات است. تعداد سنسور به کار رفته در این جارو ۲۵ مدل است. برای تهیه نقشه محیط از تکنولوژی لیزر استفاده می‌کند و علاوه بر آن با حرکت زیگزاگی گوشه ها را نیز تمیز می کند.

جارو رباتیک شیائومی مدل Mi Robot Vacuum Mop P

دارای قدرت مکش ۲۱۰۰ پاسکال است. در آن ۱۲ سنسور مختلف تعبیه شده است. قابلیت تی کشیدن سطوح را نیز دارد و یک پد مخصوص این کار در آن قرار دارد. این جارو برای تهیه نقشه محیط از تکنولوژی LDS استفاده می کند. باتری به کار رفته در دستگاه 3200 میلی آمپر است.

قیمت جارو برقی رباتیک شیائومی مدل robotic vacuum P
 • طراحی مینیمال
 • دارای 4 قدرت مکش متفاوت
 • 2 حالت جارو زدن
 • صدای بسیار کم
 • دارای باتری 3200 میلی آمپری

با یک باتری شارژ شده بین ۴۵ تا ۱۵۰ دقیقه می تواند تمیز کند و محفظه آشغال آن ۵۵۰ میلی لیتر ظرفیت دارد و خیلی زود پر نمی شود. این مدل جارو داره سه چرخ است و می تواند از موانع با ارتفاع 2 سانت رد شود. با کمک نرم افزار مای هوم می توان آن را با اتصال به اینترنت از راه دور کنترل کرد. در هر ثانیه عبور از سطح ۶ بار می‌تواند آن را اسکن کامل کند.

سخن پایانی

تا چند سال پیش جای ربات‌ها فقط در فیلم و تلویزیون بود. اما حالا در کار خانه به ما کمک می‌کنند. این موضوع هیجان‌انگیز است اما آیا این جارو‌های رباتیک واقعا ارزش خریدن دارند؟ باید گفت این موضوع تا حدی زیادی به توقعات و نیازهای شما بستگی دارد. درست است جاروبرقی‌های هوشمند جز لوازم ضروری زندگی ما نیستند. اما می‌توانند کارها را راحت‌تر کنند. اگر آدم پر کاری هستید و وقت سر خاراندن هم ندارید پس حتما وقتی جارو زدن هم ندارید. این جارو می‌تواند کمک بزرگی به شما باشد. اگر شیفته‌ی فناوری هستید و می‌خواهید همیشه با جدیدترین تکنولوژی‌ها کار کنید،‌ اصلا وقت را تلف نکنید و یک جاروی رباتیک سفارش دهید.

با همه‌ی این‌ها نمی‌توان معایب و کاستی‌های جارو برقی‌های هوشمند را هم نادیده گرفت. آن‌ها هنوز جای پیشرفت بسیاری دارند. چه از نظر قابلیت‌های کنترل و برنامه‌ریزی و چه از نظر قابلیت‌های سخت‌افزاری. مثلا اگر خانه‌‌ی شما پله زیاد دارد، برای تمیز کردن هر قسمت باید خودتان جارو را در آن جا قرار دهید چون توانایی عبور از این مانع‌ها را ندارد. یا اگر فرزندان کوچک دارید و خانه‌ای که زیاد کثیف می‌شود، ممکن است تمیز کردن آن از توان یک جاروی هوشمند خارج باشد. به هر حال تصمیم نهایی با شماست.

سوالات متداول

الگوی نظافت رندم هوشمندانه چیست؟

حالت رندم هوشمندانه یک تکنولوژی انحصاری در دست کارخانجات اکووکس رباتیک می باشد و به گونه ای باعث میشود که الگوریتم پیمایش بر اساس ساختار محیط میباشد و الگوریتم نظافت بسته به محیط اسکن شده تغییر مینماید. این تکنولوژی همراه با سنسورهای گرد و غبار می باشند و باعث میشود روبات در مکان های پر گرد و غبار وقت بیشتری را برای نظافت بگذراند.

جاروی رباتیک چه سایزی از زباله را جمع آوری می کند؟

دهانه ورودی زباله ی دی بوت به اندازه ی سایز دهانه ی جاروبرقی های معمولی است و قدرت جمع آوری زباله به اندازه ی یک باتری نیم قلم را دارد، از طرفی فیلتر های دی بوت قابلیت جذب گرد و غبارهای خیلی ریز را نیز دارند.

آیا ربات جاروهای هوشمند قابلیت رفتن به اتاق ها را دارند؟

بله، سیستم هوشمند ربات های شیائومی قابلیت شناسایی محل را دارند و می توانند حتی از درگاه اتاق ها تا ارتفاع دو ساتنتیمتر کمتر باشد عبور کنند. ربات های اکوکس وارد اتاق شده و بعد از انجام نظافت خارج خواهد شد. ولی اگر درگاه ها بیشتر از 2 سانتیمتر باشند، ربات باید به صورت دستی توی اتاق قرار بگیرند.

آیا جاروبرقی های ربات میتوانند از روی زمین به روی فرش بروند یا از روی فرش به روی زمین یا موکت بروند؟

ربات جارو های شیائومی قابلیت بالا رفتن از سطح زمین به روی فرش و موکت تا ارتفاع دو سانتیمتر را براحتی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید